Тлумацькій гімназії - 25!!!

Дата: 09.10.2017 10:50

У суботу, 7 жовтня 2017 року, Тлумацька гімназія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади відзначала ювілей відновлення своєї діяльності. І хоча кажуть, що 25 років в історії – це тільки мить, однак скільки відомих та успішних випускників, а головне хороших людей,  подарувала нам гімназія. І хочеш чи не хочеш, мимоволі говориш: «Це істинно елітний навчальний заклад Тлумаччини».

Незважаючи на те, що це був вихідний день, зал був переповнений випускниками попередніх років, колишніми і теперішніми вчителями, учнями, запрошеними та просто гостями свята, які прийшли привітати рідну гімназію з її ювілеєм.

Участь у святкуванні взяли й міський голова Роман Круховський, його заступники Андрій Радовець та Ігор Мандар, керівники та працівники структурних підрозділів міської ради. Під час вітального слова з нагоди ювілею міський голова Роман Петрович подякував всім тим людям, які доклали своїх зусиль для відновлення діяльності Тлумацької гімназії у 1992 році, тим, хто розбудовував її протягом усіх років діяльності, тим, хто багато років віддав вихованню гімназистів та тим, хто не жаліючи ні часу, ні свого здоров’я  присвятив всього себе розвитку рідної Тлумацької гімназії. До вітань долучилися всі присутні та учасники свята.

У відповідь директор гімназії Павло Сова висловив слова вдячності Роману Круховському за вручення з нагоди ювілею для гімназії комп’ютерного класу та виділення коштів для утеплення та оформлення фасаду.

Під час заходу вчителі гімназії та їхні вихованці дарували гостям концертні, гумористичні та прозові номери.