Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Біль, що не має кордонів

         14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Адже цей день не тільки свічка пам'яті на честь загиблих товаришів, а й пам'ятна дата, яка згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.

         Час не заколисує рани. Не минув біль Чорнобиля. Щодня, щохвилини волає він численними проблемами у різних сферах суспільства у долях мільйонів людей.

        І наш святий обов’язок сьогодні – пам’ятати про кожного, чию долю обпік чорнобильський вогонь…

        До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС працівники публічної бібліотеки Тлумацької ОТГ провели зустріч з учасником ліквідації аварії на ЧАЕС  Далавураком Дмитром Михайловичем, який був одним з перших ліквідаторів  аварії. Він розповів про ті жахливі дні, коли  доля повела людей у тридцяти кілометрову зону  Чорнобиля різними шляхами і тих які пожертвували своїм здоров`ям і життям.

        Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, тих Тлумаччан, які були в перших рядах  і яких не має вже сьогодні серед нас.

        Учасники заходу переглянули відео фільм про Чорнобиль та  ознайомились з виставкою «Чорнобиль…Трагедія… Пам’ять…»,на якій представлена література, що висвітлює події  котрі відбулися  понад тридцять років тому.« повернутися до списку новин