Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

В Тлумачі відбулися урочистості з нагоди 99-ї річниці проголошення ЗУНР

 

        

    У середу, 01 листопада, в м. Тлумач проходило святкування 99-ї річниці проголошення ЗУНР. Програма святкування складалася з двох частин: освячення меморіальної дошки Івану Макуху на будівлі міської ради та святкового концерту в Тлумацькому народному домі.

       З вітальним словом до громади Тлумача звернувся голова Тлумацької міської ради Роман Круховський,  який вручив Міську премію ім. Івана Макуха методисту Тлумацького народного дому Дмитру Пилипоньку. В рамках свята пройшло покладання квітів до меморіальної дошки, пам’ятника Івану Макуху та родинної гробниці Макухів на міському кладовищі.

       Під час концерту з історичною довідкою про створення ЗУНР виступив історик-краєзнавець Михайло Дземан. Глядачі мали змогу ще й переглянути документальний фільм про міністра внутрішніх справ ЗУНР Івана Макуха, який мешкав в м. Тлумач.

     В залі лунали патріотичні пісні про Україну, танцювальні композиції та музикальні номери, які дарували тлумачанам вихованці Тлумацької гімназії, будинку дитячої та юнацької творчості, викладачі дитячої музичної школи та працівники Тлумацького народного дому.

       Крім того, у залі діяла книжкова виставка «ЗУНР – крізь призму часу», яку підготували працівники Публічної бібліотеки м. Тлумач.

 

 « повернутися до списку новин