ЧЕРГОВЕ ЗДІЙСНЕННЯ СПОДІВАНЬ

Дата: 20.10.2017 09:01

В четвер, 19 жовтня, у селі Прибилів Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади відбулося відкриття спортивного майданчику. Участь в урочистостях взяли міський голова Роман Круховський, голова районної ради Василь Двояк, заступник директора департаменту молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Констянтин Лисейко, депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Станіславський, депутати міської та районної рад, місцеві очільники, сільські жителі, гості, запрошені та діти.

Під час привітання Роман Петрович побажав усім зміцнення здоров’я, спортивного розвитку та примноження перемог. Із виступів вітаючих у відповідь прозвучали слова вдячності за наполегливість та заповзятість адміністрації міської ради для здійснення ще однієї мрії жителів с.Прибилів.

Відкриття спортивного майданчика саме у Прибилові є дуже символічною подією, адже їхні спортивні команди з різних видів спорту неодноразово ставали переможцями турнірів різних рівнів. Тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить прибилівській молоді ще більше долучитися до спорту, цим самим зміцнити своє здоров’я та загартувати спортивний дух.

Тож, до нових перемог, до успіху!!!