Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулося навчання в сфері комунікаційної політики

        16 листопада 2017 р.  в рамках навчання в сфері комунікаційної політики  у приміщенні народного дому м. Тлумача відбувся тренінг на тему «Комунікаційна політика об’єднаних територіальних громад. Структура комунікаційного процесу», який організував Івано-Франківський ВП ЦРМС за підтримки Південно-Західного ХАБу (програма «U-LEAD з Європою»).
           В навчанні взяли участь голова громади Роман Круховський, заступники міського голови А.Радовець та І.Мандар, секретар міської ради І.Денькович, в.о. старост с. Вікняни,  с. Прибилів, с. Остриня, с. Колінці, діловоди та працівники апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

           Комунікація є невід’ємним елементом формування та розвитку ОТГ. Без налагодженого комунікаційного процесу важко оцінити ефективність впровадження реформи місцевого самоврядування загалом та досягнення кожної громади зокрема. Спілкування, обмін інформацією, вміння говорити та чути співрозмовника – головні цеглини у формуванні комунікаційної політики ОТГ. 
           Про те, як зробити інформацію інструментом розвитку ОТГ, як збільшити кількість партнерів на шляху розбудови громади, як підвищити довіру до місцевої влади та залучити до участі в управлінні жителів ОТГ обговорювали учасники та тренери Володимир Кушнірюк і Марія Баран.« повернутися до списку новин