Розпочалось навчання учителів початкових класів за новим державним стандартом початкової освіти

3-4 березня ц.р.  на базі Тлумацької ЗОШ 1-3 ступенів розпочалось навчання учителів початкових класів, які у 2018-2019 навчальному році  працюватимуть у 1-х класах в умовах Нової української школи та за новим Державним стандартом початкової освіти. Всього навчанням охоплено 99 вчителів  з Тлумацької ОТГ,  Тлумацького  та Городенківського районів.

В ході навчання вчителі розглянули такі питання :

• Концепція Нової української школи. Виклики, що стоять перед початковою школою.
  • Новий Державний стандарт початкової освіти (загальний огляд)
  • Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової української школи.

В рамках заходу вчителі мали можливість відпрацювати практичні навички роботи на освітній платформі EdEra, а також ознайомитись з сучасними методиками  та технологіями навчання. Навчальний процес здійснювався під керівництвом тренерів Нової української школи Галини Чабан , Тетяни  Стирської   (вчителі Тлумацької ЗОШ 1-3 ст.)  та Олександри Франків  (вчитель Чернятинської ЗОШ 1-3 ст.).