Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Візит керівництва Тлумацької ОТГ до м. Золочів

   

     З метою покращення роботи та надання якісних послуг для населення  делегація Тлумацької ОТГ, на чолі із міським головою Круховським Р.П, відвідала сміттєсортувальну лінію у м. Золочеві  (Львівська область).

Сміттєсортувальна лінія у м. Золочеві приймає близько 100 кубометрів твердих побутових відходів (ТПБ) щодня.На єдиному в області об’єкті займаються побутовим непотребом, попередньо відбираючи, пресуючи і відправляючи його на вторинну переробку. З твердих побутових відходів, до складу яких входять папір, картон, харчові рештки, дерево, метал чорний, метал кольоровий, текстиль, скло, шкіра, гума, взуття, камені, фаянс, пластмаса, тільки органіка вивозиться на полігон ТПВ. Нині сміттєсортувальна лінія, яка була введена в експлуатацію у жовтні 2013 року, залишається першим успішним прикладом ефективного господарювання бізнесу у сфері поводження з відходами.

Екопроект у Золочеві було реалізовано за кошти приватного інвестора - ТзОВ "Еко Баланс Золочів". Обладнання підприємство придбало на спільному українсько-німецькому підприємстві "ОЛНОВА", заснованого за участю фірми «HAMMEL». Нині розташована у місті Буськ (Львівська область) компанія займається розробкою, конструюванням, монтажем і введенням в експлуатацію як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки.« повернутися до списку новин