Відбулися засідання оргкомітетів

Дата: 12.12.2017 11:01
Кількість переглядів: 345

11 грудня 2017 року, за участю заступника міського голови з гуманітарних питань Ігоря Мандара відбулися засідання оргкомітетів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та відкриття новорічного циклу свят.

За результатами обговорення вирішили:

1.  Провести урочисті лінійки до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  в освітніх закладах Тлумацької ОТГ ;
  2.  Публічним бібліотекам Тлумацької ОТГ організувати виставку-репортаж з представленням документів та публікацій до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, запросивши на дані заходи представників Тлумацького районного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» та учасників тих подій.
  3. Провести 19 грудня 2017 року о 16.30 год. в м. Тлумач на площі «Героїв Майдану» урочистості до засвічування Новорічної ялинки.

Відділ організаційної і кадрової роботи та документообігу виконавчого комітету

Тлумацької міської ради ОТГ.