УЧАСТЬ У РАЙОННОМУ ФЕСТИВАЛІ «ПОКУТСЬКА РОЗКОЛЯДА» З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2018 10:00

21 січня, у неділю, аматорські колективи народної творчості Тлумацької ОТГ взяли участь у районному фестивалі «Покутська Розколяда», який відбувся в Тлумацькому народному домі.

Тлумацьку об’єднану територіальну громаду представляли чотири колективи, а саме народний аматорський фольклорний колектив «Переспіви» клубу с. Колінці (кер. Руслана Водославська), народний аматорський фольклорний колектив «Калинонька» клубу с. Прибилів (кер. Галина Солодовчук), народний аматорський молодіжний хор «Аксіос» Тлумацького народного дому (кер. Наталія Михайленко) та хор викладачів Тлумацької дитячої музичної школи (кер. Іван Миринда).

У їх виконанні звучали колядки, щедрівки та віншування, а також глядачам були представлені давні різдвяні обряди.