Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

В райдержадміністрації визначили заходи на вшанування Тараса Шевченка

У п’ятницю, 24 лютого, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський провів нараду з питань підготовки та проведення  районних заходів з нагоди 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. У нараді взяли участь начальник відділу з питань  організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА Мар’яна Поліщук, начальник відділу культури РДА Галина Петрунько,  голова районного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Галина Дзьоба, заступник з гуманітарних питань Тлумацького міського голови об’єднаної територіальної громади Ігор Мандар.

Повідомлялося, що річниці дня народження Кобзаря приурочено районний огляд-конкурс читців, який пройде 26 лютого цього року в районному Народному домі міста Тлумача. На нараді вирішили відзначити переможців конкурсу під час Урочистого віча з нагоди 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. Віче відбудеться у Тлумачі, на площі Тараса Шевченка, 9 березня 2017 року. 10 березня у районному центрі працівники центральної районної бібліотеки проведуть для жителів та гостей міста акцію «Читаємо Кобзаря». Усі бажаючі матимуть нагоду прочитати улюблені чи злободенні вірші Шевченка.

До Шевченківських днів в закладах освіти і культури району організовані культурно-просвітницькі та мистецькі заходи.« повернутися до списку новин