Відзначення Дня українського добровольця

З нагоди відзначення Дня українського добровольця на території Тлумацької міської ради ОТГ проходять ряд заходів, які розпочалися з покладання квітів та запалювання поминальних лампадок на могилах загиблих воїнів – добровольців учасників АТО В.Козака та А.Фігурного.

Також, в публічній бібліотеці м. Тлумач та у бібліотеках закладів культури Тлумацької міської ради ОТГ організовано виставки літератури спрямовані на патріотичне виховання та популяризацію українських добровольців, що стали на захист незалежності та суверенітету України. А в навчальних закладах об’єднаної громади буде проведено уроки патріотизму, тематичні години, виховні заходи присвячені Дню українського добровольця, на які буде запрошено воїнів-добровольців, учасників АТО, які проживають в населених пунктах де проводитимуться дані заходи.

Традиція вшанування подвигу українських добровольців є однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові

покоління вільних українців. Цей День навіки закарбував  героїзм українських лицарів.