Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ)

Дата: 21.12.2017 14:30

Громадські слухання

Щодо врахування громадських інтересів під час розроблення змін до генерального плану по вул. Башта, м. Тлумач, Івано-Франківської області, суміщена з ДПТ на площі 2.8.га. під індивідуальну житлову забудову.

З 21 грудня 2017 року по 19 січня 2019 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення змін до генерального плану по вул. Башта, м. Тлумач, Івано-Франківської області, суміщена з ДПТ на площі 2.8.га. під індивідуальну житлову забудову. по вул. Башта, м. Тлумач, Івано-Франківської області, виконано Івано-Франківською філією ДП УДНДІПМ «Діпромісто» ім. Ю.М.Білоконя відповідно до укладеного договору з Тлумацькою міською радою.

Відповідно до завдання на проектування, проектом передбачається зміна фрагменту генерального плану, розробленого «Укрзахідцивільпроект» м.Львів у 1992 р. з розробленням проектного плануз планом червоних ліній ДПТ. Зміна №2 до генерального плану

28 січня 2018 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення громадських слухань: Народний дім м. Тлумач

Початок о 13:00 год.

Пропозиції просимо подавати до 19 січня 2018 року за адресою: м. Тлумач, вул. І. Макуха,2, кабінет секретаря Тлумацької міської ОТГ.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Денькович І.М.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

-представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Опубліковано 21.12.2017р.