Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулось засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня незалежності України та Дня Тлумацької міської ОТГ

 Відбулось засідання організаційного комітету

з нагоди святкування Дня незалежності України та Дня Тлумацької міської ОТГ

У четвер, 20 липня, за участі міського голови Романа Круховського, під головуванням заступника міського голови з гуманітарних питань Ігора Мандара, відбулось засідання оргкомітету з підготовки і відзначення Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці незалежності України та Дня Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися підготовки урочистих заходів, завдань для відповідальних виконавців та урочисте оформлення міста.

В ході наради були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення у місті Тлумачі  26-ї річниці незалежності України та Дня Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади.

 Під час засідання оргкомітету було вирішено 23 серпня цього року  провести урочисту ходу та підняття Державного Прапора України, а 24 серпня провести урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України, футбольний та спортивні турніри, розважальні заходи для дітей та молоді, святковий концерт та живу музику з нагоди відзначення Дня Тлумацької міської ОТГ.« повернутися до списку новин