Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Живи та квітни Українська державо!

 

     

      У рамках святкування Дня молоді та з нагоди 21-ї річниці Дня Конституції  України на Площі Героїв Майдану відбувся святковий концерт «Живи та квітни українська державо!».

      Урочистості  розпочалися  із хвилини мовчання та покладання квітів  до пам’ятника  Борцям за волю України. Із вітальним словом до всіх присутніх  звернувся міський голова Тлумацької об’єднаної територіальної громади  Роман Круховський, який побажав молоді добра, кохання, мирного неба і нев’янучої краси та молодості. 

      Святковий концерт продовжився за участі кращих естрадних виконавців: Р.Бойчука, Н. Козак, Г.Василів, Д.Пипонька, В.Заник, Х. Насадик, В.Добровольська, Х.Балай, С.Родчин, Н.Родчин та інші….  Продовжили свято запальний дует у складі Святослава Стефюк та Дениса Довірака, дует у складі Іванни Максимчук та Володимира Жилюка, танцювальний колектив с.Колинці під керівництвом Руслани Водославської, танцювальний колектив міста Тлумача (керівник Марта Марчук), вокальний ансамбль під керівництвам  Світлани Козак та вокальний ансамбль села Прибилів (керівник Галина Солодовчук).  У ході концерту свою хвилини гумору для глядачів подарували Діана Рокічук та Андрій Соколов.

       Святкування 21-ї річниці Конституції України та Дня молоді завершилося «Українською дискотекою» під відкритим небом.« повернутися до списку новин