Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

     

     Сьогодні, 5 жовтня, в приміщенні Тлумацької міської ради, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства (голова комісії В.В. Клід). В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович та юрисконсульт міської ради Юлія Зварич. Депутати ознайомилися та розглянули  проекти рішень, опрацювали всі питання та внесли уточнення і пропозиції до проектів рішень, які плануються до розгляду на черговій сесії, оформили висновки. 

     На комісії було розглянуто понад 20 звернень, серед яких, зокрема, були про припинення права користування земельною ділянкою, про внесення змін до рішення міської ради, про розгляд заяв громадян, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність, про внесення змін до земельно-облікових книг, про дозвіл на продовження договору оренди землі. про надання дозволу на виготовлення експертно-грошової оцінки, про розширення або відведення земельної ділянки під кладовище в м.Тлумач, про надання дозволу для заключення договору оренди на дамбу в с. Прибилів та про надання дозволу ТзОВ «Аптека Панацея» на виготовлення технічної документації із землеустрою.

     Всі проекти рішень виносяться на розгляд чергової тринадцятої сесії Тлумацької міської ради ОТГ, яка відбудеться 11 жовтня 2017 року.« повернутися до списку новин