Святкування Дня села Бортники

Дата: 25.09.2017 11:47

У неділю, 24 вересня, в с. Бортники відзначили День села. В рамках святкування відбулися святкові літургії в храмах села, спортивні змагання, конкурси та святковий концерт за участю аматорських колективів сіл Тлумацької ОТГ та гостей з Польщі - гурту «ІСТЕБНА».

З вітальним словом до жителів та гостей с. Бортники звернувся міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, в.о. старости села Галина Слободян, депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Станіславський та депутат Тлумацької міської ради Ярослав Слободян. На святі була присутня помічник-консультант народного депутата України Михайла Довбенка Наталія Романенко.

Під час концерту пройшло нагородження цінними подарунками та грошовими винагородами найстаршу жительку села Катерину Сірман 1924 р. народження, сімейну пару Томин, які прожили в шлюбі 61 рік, учасників АТО – жителів с. Бортники, трудові колективи Бортниківського НВК, Народного дому с. Бортники, футбольну команду с. Бортники. Крім того, трудовому колективу лікарської амбулаторії сімейної медицини с. Бортники вручено ноутбук.

Крім торгових точок, представники делегації з польського міста Опелє частували усіх бажаючих національною польською стравою – журиком. Завершилося свято живою музикою та масовими гуляннями.

Святкові заходи стали можливими завдяки  спонсорам, які долучилися до організації свята за що громада висловлює їм щирі слова вдячності.