Лесині читання «До тебе, Україно, струна моя перша озветься» у публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ

Дата: 27.02.2018 11:49

«Україна…В  одному лише цьому слові бринить музика смутку,  музика жалю… А особливо це відчутно  у ці лютневі такі трагічні для нашої Вітчизни дні. Але одночасно ми відчуваємо і музику краси та гордості, що саме на нашій землі народилася, жила і творила геніальна поетеса, співець мужності і боротьби Леся Українка  (Лариса Петрівна Косач).

Цими зимовими днями Україна вшановує пам'ять геніальної поетеси, чистоголосої  Мавки  нашої  суті, нашої незламності! Совісті нашої!

Ім’я свого народу вона взяла своїм найменням і поставила біля себе як стяг! Вогонь поезій Лесі Українки палає уже понад століття. Це незгасимий вогонь таланту, справжнього, від Бога. Донька Прометея,як назвали її люди, несла їм вогонь своїх поезій,цю іскру Божу, за життя і несе зараз, устами нашими, її потомків.

То ж нехай нев’янучими квітами вплітаються у вінок безсмертя

Лесині читання «До тебе, Україно, струна моя перша озветься», які пройшли у Публічній  бібліотеці Тлумацької ОТГ .

Поезії Лесі Українки, звучали, як шана пам’яті  великій народній поетесі.