Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ)

       

        Про врахування громадських інтересів під час затвердження детального плану території (ДПТ) земельної ділянки гр. Олійник М.В. для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку та господарських будівель . Баланс території – загальна площа  0,0718 га. в м. Тлумач, вул. Винниченка, Івано-Франківської області.

          З 10 листопада 2017 року по 10 грудня 2017 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) земельної ділянки гр. Олійник М.В. для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку та господарських будівель . Баланс території – загальна площа  0,0718 га. в м. Тлумач, вул. Винниченка, Івано-Франківської області.

         У п.2 аналізу містобудівної документації земельна ділянка розташована по  вул. Винниченка в межах населеного пункту м. Тлумач та вільна від забудови орієнтовною площею 0.0718 га. Форма власності приватна.

         З південної сторони – житлова забудова. З північної сторони – житлова забудова, з східної – землі міської ради(дорога). З західної – житлова забудова.

Інженерно – транспортна структура в районі розташування земельної ділянки характеризується наявністю дороги з твердим покриттям , по якій здійснюється транспортний та пішохідний зв'язок.

         Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької ОТГ, розробником детального плану – ПП Морикіт Віталій Степанович. У неділю,10 грудня 2017 року, відбудеться публічне представлення згаданої документації. Місце проведення громадських слухань: Народний дім м. Тлумач, вул. Грушевського,2, початок о 13:00 год.

         Пропозиції просимо подавати до 10 грудня 2017 року за адресою: м. Тлумач, вул. І. Макуха,2, кабінет секретаря Тлумацької міської ОТГ.

         Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Денькович І.М.

 

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

-представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.« повернутися до списку новин