Тлумацька ОТГ зустрічала Новий рік

У неділю, 31 грудня, на площі «Героїв Майдану» міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський привітав жителів та гостей міста з прийдешнім Новим 2018 роком і побажав усім міцного здоров’я, добробуту та нових досягнень в прийдешньому році.

В рамках заходу була розіграна святкова лотерея, переможці якої отримали новорічні подарунки.

Свої музичні вітання усім дарували Роман Бойчук, Дмитро Пилипонько та гості свята - співоче подружжя Гордіїв. На площі лунали новорічні пісні та музика. Продовженням заходу стала святкова дискотека в Тлумацькому народному домі.

В селах Тлумацької об’єднаної територіальної громади 31 грудня також пройшли святкові заходи зустрічі Нового 2018 року. До жителів сіл звернулися в.о. старост з вітальними словами, звучали пісні, святкові номери та привітання.

Продовженням свята стали новорічні дискотеки в клубних закладах сіл Тлумацької ОТГ.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та взяв участь у заходах.