Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

В Народному домі відбулись громадські слухання

   

    

      У неділю, 17 вересня, в приміщенні Народного дому м. Тлумача за головуванням міського голови Романа Круховського відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Тлумацької об’єднаної територіальної громади. Секретарем слухань обрана Срібна Марта - спеціаліст відділу ЖКГ міської ради.

     З проектом Правил благоустрою виступив начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Олег Присяжнюк, який детально зупинився на кожному розділі даних правил та проінформував присутніх щодо їх виконання. В обговоренні взяли участь  всі небайдужі жителі Тлумацької об’єднаної територіальної громади та прийняті до уваги всі зауваження та пропозиції громадян. Правила з благоустрою буде винесено на розгляд засідання чергової постійної земельної комісії та сесії Тлумацької міської ОТГ в жовтні місяці. За підсумками громадських слухань Тлумацькій міській раді ОТГ рекомендовано затвердити проект рішення «Правила з благоустрою населених пунктів Тлумацької об'єднаної територіальної громади».

      Зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб на адресу Тлумацької об’єднаної територіальної громади не надійшло.« повернутися до списку новин