Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 31.03.2017 11:56
Кількість переглядів: 366

У п’ятницю, 31 березня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії П.С.Радовець).

В роботі постійної комісії взяли участь міський голова Роман Круховський, секретар міської ради Ігор Денькович. На порядок денний засідання постійної комісії виносились питання про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, зовнішньо-економічної діяльності, планування, бюджету та інвестицій, про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2016 рік, про затвердження звіту про виконання сільських бюджетів за 2016 рік та про уточнення міського бюджету на 2017 рік.

Члени комісії  розглянули проекти рішень, опрацювали всі питання, внесли уточнення, пропозиції до проектів рішень, які плануються до розгляду на черговій сесії, оформили висновки.