ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ДЕРЖСТАТ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул. Василіянок, 6, м. Івано-Франківськ, 76018, тел. (0342) 75-24-77, факс (0342) 53-03-65

E-mail: ifgus@ifstat.gov.ua        Web: http//www.ifstat.gov.ua     Код ЄДРПОУ 02360599

7.07.2017

10.3-10/353-255

Прес-випуск

Фінансові результати підприємств –

суб'єктів підприємницької діяльності

Тлумацького району у 2016 році

Головне управління статистики інформує. Фінансовий результат до оподаткування (сальдо) підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького  району  у  2016р.  становив  99,2 млн.грн  прибутку  (у  2015р. – 574,2 млн.грн прибутку).

Позитивне сальдо фінансового результату до оподаткування сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічної діяльності у 2016р.), в основному, за рахунок рентабельної діяльності  підприємств  сільського,  лісового та рибного господарства (118,2 млн.грн прибутку). З прибутками завершили рік також організації будівництва (3,5 млн.грн), транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності (323,8 тис.грн), професійної, наукової та технічної діяльності (223 тис.грн).

Разом з тим, у 2016р. збитково спрацювали підприємства сфери оптової та  роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (17,3 млн.грн), промисловості (5,7 млн.грн, у тому числі добувної промисловості і розроблення кар'єрів – 7,1 млн.грн,  з  водопостачання;  каналізації,  поводження  з  відходами – 93,1 тис.грн), сфери операцій з нерухомим майном (25,9 тис.грн), тимчасового розміщування та організації харчування (14,7 тис.грн).

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 86,6%, отримано 127,3 млн.грн прибутку, який на 94,5% сформовано підприємствами сільського, лісового та рибного господарства.

Частка збиткових підприємств у 2016р. склала 13,4%; ними допущено збитку на суму 28,1 млн.грн, який на 63,2% сформовано підприємствами оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів

Рівень рентабельності операційної діяльності підприємств району склав 8,6%. Найвищий він у підприємств транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності – 75,5% сільського, лісового та рибного господарства – 11,6%.

Начальник                                                                                     О.В. Бліннікова

Довідки за телефоном: (0342) 53-35-17, e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-DIJALN_PIDPR.htm