Запрошуємо громадськість долучитися до заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи!

Дата: 20.11.2017 13:12

Шановні жителі громади!

У вівторок, 21 листопада о 13 .00 год. в приміщенні Народного дому м. Тлумач відбудеться вечір з вшанування пам’яті подвигу учасників Революції Гідності приурочений Дню Гідності та Свободи, на який запрошуємо долучитися представників громадськості, волонтерів, учасників АТО, студентську та учнівську молодь, трудові колективи підприємств, установ, організацій та всіх, хто відчуває себе патріотом нашої держави України.

Під час заходу відбудуться покладання квітів до пам'ятних меморіальних дощок та могил загиблих учасників антитерористичної операції В.Козака(м. Тлумач) та А.Фігурного (с. Надорожна).

Також,  в населених пунктах  Тлумацької ОТГ пройдуть заходи та богослужіння  з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи .

Тлумацька міська рада ОТГ