ДО ПОБАЧЕННЯ, ГІМНАЗІЄ!

Дата: 26.05.2017 13:19

З самого ранку святково прибране подвір’я гімназії зустрічало учнів, вчителів, батьків, гостей піснями про Україну, про школу, про дитинство.Великий гімназійний збір, приурочений закінченню навчального року і святу «Останнього дзвоника», відкрив директор гімназії Сова П.В. Усі учасники і гості свята велично виконали Державний Гімн України. Гімназистів привітав голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Р.П.Круховський. Зворушливі слова ведучих свята, слова вдячності випускників, побажання, тремтливі сльозинки на очах. Із напутніми словами до випускників звертаються батьки О.В.Мельник та П.Д.Спосіб – і за традицією дарують для гімназії картину «Вулиця Винниченка у Тлумачі»  (автор Л.Шепітко). Випускник Денис Смижук передає гімназійний прапор майбутньому випускнику, учневі 6(10) класу Богдану Равлюку. Першокласники вручають своїм старшим друзям блакитноокі незабудки. Випускники передають один одному закосичений жовто-синьою стрічкою і весняними квітами гімназійний дзвінок, який співає таку звичну, але сьогодні таку особливу, мелодію.

25 травня 2017 року

Прес-центр гімназії