УРОК ОСНОВ МЕДИЧНИХ ЗНАНЬ НА БАЗІ ТЛУМАЦЬКОЇ ЦРЛ

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи, які ще довго залишаться у пам’яті українців. На Сході України йдуть військові дії, точаться бої, вирішується доля і майбутнє України. Тому метою уроків захисту Вітчизни є підготовка учнівської молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у воєнний час.

З цією метою учні 7 класу Тлумацької гімназії на уроках захисту Вітчизни (основ медичних знань для дівчат – учитель Боднарчук Г.М.) 12-13 березня цього року відвідали фізіотерапевтичне та лабораторно-діагностичне відділення Тлумацької центральної районної лікарні.

Учні мали можливість побачити, як працює медичний персонал та використовується сучасне медичне обладнання.

Семикласники переконані, що незалежну українську державу мають будувати, оберігати і захищати національно свідомі, віддані Батьківщині патріоти.

Прес-центр гімназії