Участь в обласному конкурсі обрядів різдвяно-новорічного циклу в м. Івано-Франківськ

Дата: 27.12.2017 13:21

В понеділок, 25 грудня, народний аматорський фольклорний колектив «Переспіви» клубу с. Колінці Тлумацької ОТГ(керівник Р.Водославська) та дитячий фольклорний колектив «Вікняночка» клубу с. Вікняни Тлумацької ОТГ взяли участь в обласному конкурсі обрядів різдвяно-новорічного циклу (Вертепів та Меланок), який пройшов у Центральному народному домі м. Івано-Франківськ. Організатор конкурсу – Івано-Франківський навчально-методичний центр культури та туризму Прикарпаття спільно з управлінням культури, національностей та релігій облдержадміністрації. У конкурсі взяло участь більше 20 колективів з Івано-Франківської області.

Колектив «Вікняночка» представив давній обряд Меланки, а    «Переспіви» - обряд Щедрого вечора.

За результатами переможцем конкурсу (І-ше місце) став народний аматорський фольклорний колектив «Переспіви» клубу с. Колінці (керівник Руслана Водославська). Окрім грошової винагороди, колектив запросили на Різдвяний концерт для перших осіб України в с. Гута.