Громадське слухання

Щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ):

1. Земельної ділянки для будівництва станції технічного обслуговування

автомобілів в м.Тлумач, вул. Грушевського, Івано-Франківської області;

2. Земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку

і господарських споруд в с.  Надорожна, вул. Павлова Тлумацького

району, Івано-Франківської області.

З  31 травня  по 29 червня 2017 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для будівництва станції технічного обслуговування автомобілів в м.Тлумач, вул. Грушевського, Івано-Франківської області та про затвердження детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд в с.  Надорожна, вул. Павлова Тлумацького району, Івано-Франківської області.

1. У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та  забудови території площею 0.003 га.

Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької міської ради, розробником детального плану – ПП  Петрич Сергій Іванович.

02 липня 2017 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення громадських слухань: Народний дім м. Тлумач, вул. Грушевського,2.

Початок о 15:00 год.

Пропозиції просимо подавати до 29 червня 2017 року за адресою: м. Тлумач, вул. І. Макуха,2, кабінет секретаря Тлумацької міської ОТГ.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Денькович І.М.

1. У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та  забудови території площею 0.060 га.

Замовником даної містобудівної документації є Надорожнянська сільська рада, розробником детального плану – ПП  Петрич Сергій Іванович.

02 липня 2017 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Початок о 15:00 год.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Денькович І.М.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

-представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Опубліковано 31.05.2017р.