Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Місто Лева»

Дата: 20.03.2018 13:23

З 16 по 18 березня в м. Львів проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Місто Лева», організатором якого є Ігор Нетлюх.

У фестивалі-конкурсі взяли участь вихованці дитячої музичної школи Тлумацької ОТГ, а саме ансамбль скрипалів та тріо скрипалів у складі Анастасії Мосяк, Андрія Базара та Вікторії Дзюбак (керівник Лідія Пелех, концертмейстер Жанна Калинюк).

Ансамбль скрипалів став володарем І-ї премії. а тріо – ІІІ-ї премії. Керівник колективу та концертмейстер були нагороджені дипломами фестивалю-конкурсу.

Переможці фестивалю-конкурсу отримали в подарунок 25% знижки на участь в інших фестивалях Ігоря Нетлюха та сертифікат на 1000 євро для участі у міжнародних фестивалях, які проводитимуться в Болгарії.