МІСТ ДО ВИЩОЇ ОСВІТИ У НІМЕЧЧИНІ

В п’ятницю, 26 січня 2018 року, на базі Івано-Франківської бібліотеки іноземних мов була проведена зустріч для батьків, вчителів та дітей представниками Гете-інституту. Тлумацьку гімназію представляти вчитель німецької мови Шофінец І.В. та учень 5-Б класу Андрій Шофінец.

Метою зустрічі цієї програми, назва якої «Міст до вищої світи у Німеччині», є проінформувати учнів 5(9) класів, які мають високий середній бал у першу чергу з математики, інформатики, природничих та технічних дисциплін та володіють німецькою мовою на рівні А2 та дати можливість мовно та фахово навчатися у вузах Німеччини.

Високоякісна освіта в Німеччині – основа для успішної кар’єри в Україні та в усьому світі. Програма «Міст до вищої освіти у Німеччині» дозволяє вступити до німецького вищого навчального закладу відразу після закінчення гімназії (школи), не відвідуючи додатково підготовчі курси та не складаючи вступних іспитів.

Прес-центр гімназії