Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Ваша щоденна праця – основа добробуту Тлумацької громади. Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, прибраного парку та озеленених куточків, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Існування цих простих благ – невід’ємна запорука хорошого настрою та гарного самопочуття. Від роботи та професіоналізму працівників житлово-комунальної галузі залежить благополуччя кожної родини.

У день професійного свята прийміть слова вдячності за відповідний рівень обслуговування населення, за підтримку в належному стані комунальних об’єктів. Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі! Тож нехай слова людської вдячності щоденно зігрівають вашу душу та дарують натхнення. Миру вам та вашим сім’ям!

З повагою,

Міський голова                                                                 Роман Круховський