Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

У Тлумачі відбулась Хресна дорога

     

 

      Велилюдною ходою вулицями міста у Вербну неділю пройшла Хресна дорога, яка уже впродовж багатьох років проводиться у Тлумачі. Тлумачани та гості міста пройшлися дорогою терпіння та страждань Ісуса Христа, яку уже кілька років театралізовано відтворюють члени Товариства Українських Студентів-Католиків «Обнова». Благословив Хресний хід отець Мирон Михайлишин з міста Кракова.

Молитовну ходу очолили декани Тлумацьких деканатів Української Греко-Католицької Церкви отець Павло Дутчак, Української Автокефальної Православної Церкви отець Василь Стадник та інші священнослужителі, представники Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади та районної влади. Усього було пройдено 14 стацій, які символізували важкий шлях Христа на Голгофу.

      Традиційна загальноміська Хресна дорога – це збереження нашої віри, яка хитається сьогодні під впливом різних обставин. Віри, що слабне з кожним днем. І це ще одна можливість разом зібратись довкола Господа Бога і просити його допомоги у цій боротьбі. Маємо єдиними устами і серцем молитись та благати у нього помочі і порятунку.« повернутися до списку новин