Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Пройшла зустріч з культурним діячем Тлумаччини Василем Слободяном

 

     У вівторок, 20 березня, в читальному залі Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради ОТГ пройшла творча зустріч з культурним діячем Тлумаччини Василем Івановичем Слободяном, який більшу частину свого життя присвятив роботі на культурній ниві, починаючи з завідуючого клубом, продовжив на посаді керівника аматорських колективів та начальника відділу культури і туризму Тлумацької райдержадміністрації.

На заході були присутні секретар Тлумацької міської ради ОТГ Ігор Денькович та заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар.

За філіжанкою кави звучали слова вдячності Василю Івановичу від його колег, друзів, згадували творчі досягнення та злети, дарували квіти та слова вдячності. Секретар Тлумацької міської ради ОТГ згадав роки спільної роботи з Василем Івановичем та вручив йому медаль за досягнення в галузі культури, а Ігор Мандар – подяку за багаторічну працю на культурній ниві.

Аматорський колектив «Мальви», творцем якого був Василь Слободян, виконав в подарунок пісенний твір. Запрошені мали змогу переглянути фільм Василя Слободяна про шляхи розвитку галузі культури Тлумаччини.

Щиро дякуємо усім тим, хто долучився до організації та проведення заходу.

 « повернутися до списку новин