НА ТЛУМАЧЧИНІ 28 УЧАСНИКІВ АТО ОТРИМАЛИ ДОЗВІЛ НА ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Дата: 26.06.2017 13:37

В неділю, 25 червня, в приміщенні сесійної зали Тлумацької районної ради на зборах ГО «Тлумацьке районне об’єднання воїнів АТО» 28-ми учасникам бойових дій міським головою Романом Круховським були вручені рішення восьмої сесії Тлумацької міської ОТГ про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд в м. Тлумач, урочище «Корінь». В залі були присутні депутати міської ради, воїни АТО, громадськість міста. Отримання рішень про надання дозволу на розробку проекту землеустрою це лише перший етап на шляху оформлення права власності на земельну ділянку. Воїни АТО в праві самовільно обирати землевпорядні організації, які будуть розробляти проект землеустрою.

Також, згідно протоколу оперативної наради про розподіл коштів зібраних під час проведення благодійної акції збору допомоги бійцям АТО, були надані відповідні кошти,  а саме:

• 5000 грн. на будівництво пам’ятника загиблому учаснику бойових дій Фігурному А. ;
  • 2000 грн. пораненому учаснику бойових дій Гайдайчуку І.Р. ;
  • 2000 грн. пораненому учаснику бойових дій Дяченку С.І. ;
  • 1000 грн. батькові загиблого В.Козака;
  •  2950 грн. реабілітаційному центру «Бандерівський схрон» для учасників АТО.