М.І. Головатому – присвячується

Дата: 11.05.2017 13:38

«Вивчаємо минуле заради майбутнього» – таке краєзнавчо-пошукове  кредо надихало все життєневтомного науковця і дослідника міста Станіславова, уродженця села Братишева М.І.Головатого, автора багатьох публікацій та двох ґрунтовних досліджень з історії  вулиць та будівель обласного центру. З ініціативи створеної ним у 2003 р. програми «Вулиця» були відзняті передачі й про історію Тлумача, Обертина, Нижнева, Братишева…

З нагоди  річниці від дня смерті, при активному сприянні  дружини Ганни, синів Тараса та Володимира  у Братишівському історико-краєзнавчому музеї ім. Г. Крука з 4 травня по 4 липня  відкрилася експозиція, яка всебічно висвітлює життя родини до 1939 р., під час депортації до Сибіру в 1950-1972 роках, громадську, краєзнавчу,  видавничу та публіцистичну діяльність нашого славного земляка, удостоєного високого  звання Почесний громадянин міста Івано-Франківська. Одними з перших, хто ознайомився з матеріалами цікавої музейної виставки, стали учні Братишівського НВК.

П.Боднарчук,

краєзнавець,