Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Шановні бібліотекарі Тлумацької ОТГ

     Традиційно, 30 вересня відзначають своє професійне свято бібліотекарі. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. 

     Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.

Бібліотекарі - це є творчі і талановиті люди, які шанують своїх користувачів та вміють організувати справжнє свято для своїх відвідувачів.

     Дехто стверджує, що в наш бурхливий час новітніх інформаційних технологій книга втрачає свою  роль та місію у суспільстві. Та ми впевнені, що це не так, адже книги були і будуть ядром бібліотеки. Ставлення до книг є мірилом цивілізованості, інтелектуального і морального здоров’я нації.

     Бажаю Вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі!

 

 З повагою,

 

Міський голова

Тлумацької ОТГ                                                    Роман Круховський

 « повернутися до списку новин