Підсумок проведення обласного конкурсу дитячої художньої самодіяльності

Дата: 14.06.2017 13:39

Департаментом освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації  та обласним журі підведено підсумки обласного конкурсу дитячої художньої самодіяльності позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. На підставі висновків протоколу журі від 05.05.2017 року № 6 визнано переможцями обласного конкурсу творчих звітів позашкільних навчальних закладів серед інших і Будинок дитячої та юнацької творчості Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району та Обертинського Будинку дитячої та юнацької творчості за зайняте ІІ-е місце.Їх буде нагороджено грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики та цінними подарунками.

Серед хорових колективів визнано одним із кращих хор Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Буковська Л.Д.). щодо малих форм, обласне журі відзначило злагоджене вокальне дихання, ансамблеве звучання, колоритний спів, артистизм дуету Анастасії Мосяк та  Софії Лесюк, вихованців Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Буковська Л.Д..

Хореографічний жанр на обласному конкурсі був представлений 74 танцювальними колективами, серед них танцювальний колектив Обертинського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Ганна Поліщук та Галина Корнута), які вразили високою майстерністю та чистотою виконання, тематикою постановок, оригінальними костюмами, вдало підібраним музичним супроводом, за що вибороли заслужено ІІ-е місце.

Також підбито підсумки обласного конкурсу звітів учнівської творчості серед загальноосвітніх навчальних закладів області. За належний рівень підготовки і проведення обласного етапу конкурсу дитячої художньої самодіяльності наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики, за підсумками обласного журі переможцями визнано Тлумацький район за зайняте ІІІ-е місце.

Серед 33 хорових колективів визнано одним із кращих хор Тлумацької гімназії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району (керівник Козак Світлана). Серед малих вокальних форм  відзначено злагоджене вокальне дихання, ансамблеве звучання, артистизм юних співаків гурту солістів-вокалістів «Немеркнуче сяйво» (керівник Танчак І.Д.) Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.

З інструментального жанру відзначено оркестр народних інструментів та ансамбль ксилофоністів Братишівського НВК об’єднаної територіальної громади Тлумацького району.

Бажаємо всім дитячим колективам високих злетів, творчих здобутків в розвитку дитячої художньої самодіяльності та  досягнення поставленої мети.