ПРО ТЛУМАЦЬКУ ГІМНАЗІЮ ЗНАЮТЬ У ШОТЛАНДІЇ

Кожна країна має свої славні сторінки історії, які варто пам’ятати. Кожна нація має гідних  синів, яких варто шанувати. Українці мають Тараса Шевченка, шотландці - Роберта Бернза, який ще за життя став національним поетом.

Саме тому Світова Федерація Роберта Бернза (Шотландія ) щорічно проводить серед дітей конкурс на кращий твір, пов'язаний із життям і творчістю цього великого  поета. Починаючи з 2013 року учні Тлумацької гімназії  теж стали не тільки активними учасниками цього літературного конкурсу , а й щороку отримували перемоги, за що були нагороджені грамотами, медалями та збірками вибраних творів Роберта Бернза.  Серед них – Нижник Іван (2014р. – І місце), Лаба Роксолана (2015р.), Олійник Ксенія (2016р.), Чумак Андрій (2017р. – ІІ місце)

( науковий керівник - вчитель англійської мови Гуцуляк О.Т.)

Про це йдеться у статті літературного вісника Світової Федерації Роберта Бернза (Шотландія ).

На світлині – директор гімназії Павло Сова вручає нагороди Андрієві Чумаку, переможцю конкурсу.

Прес-центр гімназії

Посилання на шотландське видання:

//www.rbwf.org.uk/wp-content/uploads/2017/07/RBWF-Newsletter-http://www.rbwf.org.uk/wp-content/uploads/2017/07/RBWF-Newsletter-July-2017.pdf.rbwf.org