ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПІДТРИМКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ШВЕЙЦАРСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «ПІДТРИМКА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ» DESPRO

Дата: 04.08.2017 13:43

У четвер, 3 серпня, в приміщенні міської ради, під головуванням міського голови  Романа Круховського,  відбулось  засідання робочої групи з підтримки реалізації швейцарсько-українського проекту «підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. В засіданні групи взяли участь перший заступник міського голови Андрій Радовець, начальник відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою Тлумацької міської ради ОТГ Олег Присяжнюк, представники DESPRO, Тлумацької РДА.

На Порядок денний були винесені питання щодо використання матеріалів закуплених проектом DESPRO, про передачу КП «Тлумач-Водоканал» із комунальної власності Тлумацької районної ради на баланс Тлумацької міської ради ОТГ та про подальшу співпрацю Тлумацької міської ради ОТГ із проектом DESPRO.

В ході роботи групи вирішили провести інвентаризацію фактично збудованих водопровідних мереж на масиві «За парком», звернутись до голови Тлумацької районної ради щодо передачі КП «Тлумач-Водоканал» із комунальної власності Тлумацької районної ради на баланс Тлумацької міської ради ОТГ та погоджено про дальшу співпрацю із проектом DESPRO.