Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

У селі Бортники відкрили оновлений Народний дім

    У неділю, 11 лютого, в с. Бортники Тлумацької ОТГ  пройшло урочисте відкриття відремонтованого Народного дому. Під час заходу, священнослужителі місцевих релігійних громад провели освячення закладу.

    У відкритті взяли участь голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський, заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар, методисти Тлумацького народного дому Лариса Морикін та Дмитро Пилипонько.

    З вітальним словом  до жителів села звернувся голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський, який побажав бортниківчанам добра, творчих ініціатив, звершень та культурного розвитку. 

    На честь відкриття  оновленого Народного дому с. Бортники, жителі громади мали можливість переглянути святковий концерт «Розколяда-2018», У концертній програмі, яку підготувала в.о. старости Галина Слободян та директор Народного дому Володимир Слободян, виступили  фольклорний  колектив "Калина", вокальний колектив "Берегиня", народний колектив «Родина», тріо "Незабудка" у складі сестер М.арії та Софії Бабей і Уляни Бородайкевич. а також дитячі танцювальні  колективи Народного дому с. Бортники та учнівських колективів Бортниківського НВК.

    Скориставшись нагодою присутності жителів с.Бортники на урочистостях, Роман Петрович обговорив проблемні питання громади, вислухав пропозиції місцевих людей та накреслив основні шляхи реалізації планів міської ради.« повернутися до списку новин