Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Тлумаччина відзначила ювілей В.Чорновола

     

     24 грудня цього року Україна відзначатиме 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола. Тлумаччина відзначила цю знакову подію напередодні, 22 грудня 2017 року.

     В’ячеслав Чорновіл – видатний політик, дисидент, борець за волю й незалежність України, що понад 15 років провів у в’язницях та засланнях, оскільки не зраджував своїх політичних та громадянський ідей.

      Його бачення майбутнього України значно випереджала погляди сучасників, що усіма силами намагалися консервувати застарілу та неефективну радянську систему, плоди діяльності якої ми пожинали сьогодні. Ще у 90-х роках передбачив альтернативну небезпеку зі сторони «північного сусіда», який ховався за маскою «дружби» та «братерства», а насправді вичікував момент, щоб завдати підступного удару.

       Слова В’ячеслава Чорновола чітко вказують його життєву позицію, яка має стати прикладом для кожного українця: «Дай Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося потім гірко любити – втративши»!!!« повернутися до списку новин