Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України

   

     

     Сьогодні, 23 серпня, у м.Тлумач відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Під час заходів здійснено урочисте підняття Державного прапора України, відзначено нагородами та грамотами міської ради учасників бойових дій, закладено «Алею Героїв».

      З вітальним словом до громади звернувся голова Тлумацької міської об”єднаної територіальної громади Роман Круховський, який побажав усім українцям чистого та мирного неба, добра, терпіння, достатку та висловив сподівання, що вже скоро нога окупанта не буде топтати золоте колосся нашої землі. Також з вітальним словом до всіх присутніх звернулися голови Тлумацької районної державної адміністрації В.Габурак та Тлумацької районної ради В.Двояк.

       Покладанням квітів, хвилиною мовчання та поминальною панахидою було згадано всіх тих, хто поклав своє життя за прапор, волю та незалежність України. Урочисте зібрання закінчилося у міському парку закладанням «Алеї Героїв», де відбулося посадження молодих дерев та символу України – дерева калини.

 « повернутися до списку новин