Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

У Тлумачі відбулися змагання любителів спортивної риболовлі

      Вчора, 5 червня, на Тлумацькому міському озері серед членів ГО «Тлумацький клуб рибалок» відбулись змагання з любительської риболовлі на поплавкову вудочку.

       Змагання, за участі 82-ох любителів-риболовів, розпочалось з інструктажу в 5 год. 30 хв. Всі учасники були розприділені на 9 підгруп. Тривали змагання з 6 год. по 12 год. Після завершення змагань були підведені підсумки, переможці нагороджені грамотами та цінними призами. Нагородження проводили  перший заступник міського голови Тлумацької ОТГ Андрій Радовець, начальник відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою  Тлумацької ОТГ Олег Присяжнюк та голова ГО «Тлумацький клуб рибалок» Василь Федорчак.

        Метою цих змагань було підвищення спортивної майстерності, визначення кращих любителів-рибалок міста Тлумача – переможців та призерів змагань, а також спілкування, приємний відпочинок. Хоч жоден з рибалок не впіймав залікового коропа, білого амура чи товстолоба, однак всі учасники змагань задоволені проведеним заходом.  « повернутися до списку новин