У селі Бортники відкрили оновлений Народний дім

Дата: 12.02.2018 13:57

У неділю, 11 лютого, в с. Бортники Тлумацької ОТГ  пройшло урочисте відкриття відремонтованого Народного дому. Під час заходу, священнослужителі місцевих релігійних громад провели освячення закладу.

У відкритті взяли участь голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський, заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар, методисти Тлумацького народного дому Лариса Морикін та Дмитро Пилипонько.

З вітальним словом  до жителів села звернувся голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський, який побажав бортниківчанам добра, творчих ініціатив, звершень та культурного розвитку.

На честь відкриття  оновленого Народного дому с. Бортники, жителі громади мали можливість переглянути святковий концерт «Розколяда-2018», від народного аматорського фольклорного  колективу «Родина» (керівник Оксана Зюзяк), фольклорного і танцювального колективів Народного дому с. Бортники та учнівських колективів Бортниківського НВК.

Скориставшись нагодою присутності жителів с.Бортники на урочистостях, Роман Петрович обговорив проблемні питання громади, вислухав пропозиції місцевих людей та накреслив основні шляхи реалізації планів міської ради.