Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, КУЛЬТУРИ, ДУХОВНОСТІ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ, ТУРИЗМУ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН

   

    У понеділок, 07 серпня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури,  духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян ( голова комісії  О.В. Мельник). На засіданні були присутні керуючий справами міської ради Ігор Одуд, юрисконсульт міської ради Юлія Зварич.

     На порядку денному засідання комісії розглядалось питання про внесення змін до Регламенту виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ. Комісія опрацювала дане звернення, внесли уточнення та  пропозиції до проекту рішення, оформили висновок.

      Проект рішення виноситься на розгляд одинадцятої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться 10 серпня 2017 року.

 « повернутися до списку новин