ОГОЛОШЕННЯ

Кредитна спілка «Надія» повідомляє про скликання чергових Загальних зборів членів кредитної спілки "Надія", які відбудуться 25 березня 2018 року в Народному домі м. Тлумача по вул. Грушевського,2.

Початок реєстрації о 12.30 год.  Початок зборів о 13.00 год.

Порядок денний:

1. Заслуховування та затвердження звіту спостережної ради кредитної спілки «Надія» за 2017 рік.
  2. Заслуховування та затвердження звіту правління кредитної спілки «Надія»

за 2017 рік.

1. Заслуховування та затвердження звіту правління кредитної спілки «Надія»

за 2017 рік.

1. Заслуховування та затвердження висновку ревізійної комісії кредитної спілки «Надія» за 2017 рік.
  2. Заслуховування аудиторського висновку, яким підтверджена повнота та достовірність річної звітності кредитної спілки «Надія» та затвердження річної звітності та результатів діяльності за 2017 рік.
  3. Визначення незалежного аудитора для підтвердження достовірності і повноти річної звітності кредитної спілки «Надія» на 2018 фінансовий рік.
  4. Ознайомлення з бюджетом на 2018 фінансовий рік.
  5. Розподіл нерозподіленого доходу, що залишився у розпорядженні кредитної спілки за підсумками 2017 фінансового року.
  6. Різне.