Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

У Тлумачі відзначили 29-у річницю виведення військ з республіки Афганістан

 

    У четвер, 15 лютого, в м. Тлумач біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан.

    На заході були присутні воїни-афганці, священнослужителі,  представники органів місцевого самоврядування, районного військового комісаріату, установ та організацій міста.

    З вітальним словом до ветеранів війни республіки Афганістан звернувся голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський, голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня Валерій Ступницький, який нагородив медалями воїнів Афганістану Федоришина та Титикайла. Привітав ветеранів-афганців військовий комісар Тлумацького районного військового комісаріату Віталій Непеляк і вручив воїнам АТО Гайдейчуку та Дрогомирецькому відзнаки за звитягу.

     В рамках заходу вшанували пам’ять хвилиною мовчання вихідців з Тлумацької ОТГ, які загинули в Афганістані, а саме М. Романюка, В. Кладочного, П. Мельника з Тлумача, І. Бабія з с. Надорожна і всіх українських синів, які полягли в Афганістані, та поклали квіти до Пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

    Завершенням заходу стала поминальна панахида за загиблими воїнами-афганцями.« повернутися до списку новин