Обласний фестиваль гумору і сатири «Андрея»

Дата: 11.12.2017 14:27

Стало доброю традицією в місті Тлумачі ,зустрічатися з майстрами доброго настрою та гумористами рідного краю на обласному фестивалі гумору та сатири ім.Павла Глазового ,якому передує конкурсна програма в якій беруть участь як учасники розмовного жанру так і фольклорні та драматичні колективи.

В неділю ,10 грудня вже 25-ий раз  свій вихід на сцену нетерпляче чекали юні та з досвідом,новачки та вже знані виконавці гумору ,які приїхали сюди з усіх куточків області. Щоб подарувати своїм поціновувачам гарний настрій.

Цього року в відбірній конкурсній програмі взяло участь 12 учасників,які предстали перед очима шанованого журі, яке очолив відомий на Прикарпатті гуморист та сміхованець-заслужений артист України ВОЛОДИМИР ПУШКАР.

Свої таланти на фестивальній сцені представили:

1).Народний аматорський фольклорний колектив з села Липівки Рогатинського району

2).Представник Надвірнянщини,юний сміхованець з с.Молодків Назар Тимків,

3).ТарасПитлик з с.Тяпче Долинський район,

4).ВасильТненький с.Дора,Яремчанської міськради,

5).Гурт "Сільські панянки" с.Палагичі ,Тлумацький район,

6).Гнна Ципій,с.Угорники,Коломийський район,

7).Ярослав Кіцул,м.Болехів,

8).Ольга  Крупка, керівник НАДК клубу с.Пуків,Рогатинський район,

9).Гурт "Вікняночка",с.Вікняни,Тлумацької ОТГ,

10).Марія Луцик,с.Яківка,Тлумацький район,

11).Олександр Ходак,учень першого класу,м.Городенка,

12).Олександр Римчук ,с.Тарасівка,Тлумацької ОТГ,

Переможцем конкурсу та володарем гран-прі 25 фестивалю гумору ім.Павла Глазового стала учасниця з Рогатинського району – Ольга Крупка .

Учасники та переможці конкурсу отримали грамоти управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття ,відділу культури Тлумацької РДА  , та відділу культури і туризму Тлумацької ОТГ .

Всіх переможців запросили взяти участь в галаконцерті  25 фестивалю гумору ім.Павла Глазового в якому взяли участь : Народний артист України ГРИЦЬ ДРАПАК, заслужені артисти України ВОЛОДИМИР ПУШКАР, МИКОЛА САВЧУК, ІГОР ЧЕПІЛЬ, артист-гуморист МИКОЛА КАВАЦЮК. Ведучим вечора був відомий на Прикарпатті журналіст Любомир Белей .