Відбулась ІІІ сесія Тлумацької міської об'єднаної територіальної громади

Дата: 17.02.2017 14:29

Фото без опису16 лютого 2017 року відбулась ІІІ сесія Тлумацької міської радиоб’єднаної територіальної громади на якій розглянуто питання про затвердження плану роботи Тлумацької міської ради на 2017рік, про затвердження Статуту Тлумацької  міської  об’єднаної територіальної  громади, про затвердження призначення на посаду заступника Тлумацького міського голови з гуманітарних питань І.Б. Мандара, про призначення керівника комунального підприємства «Міське комунальне господарство» Тлумацької міської ради П. Радовця, про затвердження Положення про старосту села Тлумацької об’єднаної територіальної громади, про затвердження Регламенту виконавчого комітету Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади та про встановлення розмірів місцевих податків і зборів на території Тлумацької об’єднаної територіальної громади та затвердження ставок земельного податку для населення на 2017 рік.

Також було розглянуто ряд інших важливих питань порядку денного щодо освіти, культури, комунального господарства, землевпорядкування, приватизації. Всього на третій сесії розглянуто понад сорок питань з яких прийнято відповідні рішення.