Хай квітне моя Україна

Дата: 28.08.2017 14:30

В селі Остриня відбулися заходи, організовані культосвітніми працівниками: Ярославом Олійником та Оксаною Клід, до відзначення Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України, у якому взяли участь працівники культури, священик, сільський голова, депутати та громада села.

Урочистості з нагоди свята розпочались молебнем біля символічної могили «Борцям за волю України». Потім відбувся святковий концерт учасників художньої самодіяльності села. Кращі читачі бібліотеки декламували власні вірші та поезію українських письменників про Україну.

На завершення свята вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО, всіх патріотів, які віддали життя за волю України.