Відбувся семінар вчителів інформатики

11 січня 2018 року, на базі Тлумацької гімназії , відбулася семінар вчителів інформатики з проблеми «Формування інформаційно-цифрової компетентності в учнів». Педагогиобговорили шляхи формування інформаційно-цифрової компетентності в учнів,  нові підходи до викладання інформатики, виховання інформаційної культури серед дорослих і молоді, нові напрямки в ІТ-освіті.Перед присутніми виступила голова методичного об’єднання вчителів інформатики,ментор міжнародного  проекту GodeClab UA, вчитель Тлумацької гімназіїЛ. Добровольська . Вона поділилася з колегами  досвідом впровадження гуртків з неформальної  ІТ- освіти. Учні Тлумацької гімназії  не тільки вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб- сайти , але і отримали в подарунок від Всеукраїнського освітнього проекту "TECHNIC.IN.UA" та РобоклубІФ  набір для робототехніки. Учителі інформатики запланували впровадження в школах гуртків програмування для дітей віком 8-11 років проектуCodeClubUA. Учасники семінару також створили єдиний он-лайн-простір для комунікування вчителів інформатики шкіл Тлумацької міської ради ОТГ.